/header.jpg

Evolution

Hra Evolution je fantazy online hrou, ve které hrajete za jeden ze starověkých národů. Hraje se na kola, která vám přibývají vždy po půlnočním přepočtu, ve kterém se vyhodnocují všechny vojenské a magické útoky, které byly za celý den odeslány. Na začátku hry si zvolíte jeden z mnoha národů, mezi které namátkou patří lidé, trpaslíci, elfové, démoni, víly, skřeti a další. Bude vám přidělena vlastní země (hráči označovaná jako gubernát), kterou se pokusíte co nejlepé rozvinout a stát se nejobávanějším národem v celé zemi.

 

Jako v každé jiné hře budete objevovat nová území, na kterých budete stavět civilní a vojenské budovy. Velký důraz bude kladen na váš způsob hry, protože vaše země má pouze omezený počet obyvatel, které můžete přidělovat na různá pracoviště, aby vytvářeli suroviny, nebo je budete moci povolat do armády, kde z nich vycvičíte vojáky nebo bojové mágy. Magy budete používat pro sesílání kouzel, která mohou pozitivně ovlivňovat vás a vaše spojence, nebo negativně ovlivňovat nepřítele. Armáda pak bude určena k primárnímu cíli, a to ničení nepřítele, a zabírání jeho území. Jak již bylo zmíněno, tato hra používá revoluční systém, kdy na naplánování útoků máte celý den, a jejich realizace a vyhodnocení proběhne až po půlnočním přepočtu. Získáváte tak možnost lepší spolupráce s ostatními hráči. Dodejme také, že hra Evolution má silné jádro příznivců, kteří pravidelně pořádají různé srazy a akce, a jsou ochotni pomoci nováčkům.

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro zájmové včelaře i profesionály. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy. Včelí produkty a bazarové včelařské potřeby najdete na Včelařská inzerce a máme pro vás i návody, rady a tipy Jak začít včelařit. Začít včelařit je snadné a levné.